Načítání...

Jsme kreativní tým profesionálů nadšený pro každou z oblastí online marketingu. Klademe důraz na synergii s klientem, naše služby jsou měřitelné, transparentní a orientované na výsledek.

Od roku 2016 patříme mezi TOP 30 digitálních agentur v ČR s prestižní certifikací Google Partners. Realizujeme ucelené performance i brand reklamní kampaně. Zažehneme velké kampaně i malé marketingové kampaně. Snažíme se najít úspěšné a optimální řešení pro společnou budoucnost.

Rozšiřujeme naše portfolio klientů o SMB orientované na služby a retail, rádi vytvoříme prostor i pro klienty z řad e-commerce.

Orientujeme se výkonnostní PPC, display reklamu a remarketing ve vyhledávání a obsahové síti Google a Seznam. Spravujeme firemní profily na sociální sítich Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn včetně přípravy komunikace a zákaznické podpory. Realizujeme SEO optimalizaci on-page/off-page faktorů webových stránek včetně standardní správy obsahu webu. Vyvíjíme webové stránky v systémech Drupal a Wordpress. Umíme Analytiku a UX experience.

Naše firma funguje na bázi rodiny, k našim klientům přistupujeme jako k partnerovi, který je pro nás důležitý, známe jeho služby a záleží nám na jeho výsledcích, růstu a prospěchu. Jsme stabilní, spolehlivý a transparentní dodavatel digitálních řešení od roku 2000.

Alt
Alt
Alt
Alt

 „Být nalezitelný je vhodné, být vidět je skvělé, být k dispozici když mě někdo potřebuje, je nezbytné.“

Michael Urban
CEO

Online marketingu se věnuji přes 10 let. Připojil jsem se ke svému otci, který začal tvořit první stránky již v roce 1999. Sám jsem v roce 2005 realizoval kampaně Google Adwords, v roce 2006 jsem se zařadil mezi první certifikované profesionály v ČR a SK. 

Michal Švarc

HEAD OF MARKETING

Petr Urban

HEAD OF DEVELOPERS

Julija Jiráková

HEAD OF PPC

Marek Petrů

MAIN DEVELOPER

Michal Beneš

MAIN GRAPHIC

Martina Majrichová

CONTENT DIRECTOR

Aneta Přenosilová

CONTENT SPECIALIST

A KOLEKTIV...

Stabilní, spolehlivý a inovativní dodavatel digitálních služeb. Revoluční full-service digitální agentura.

Skvělé a úšpěšné kampaně, které vidíte všude kolem vás. Našim klientům pomáhají růst, pro vás jsou snové a my jsme na ně pyšní.

Být nalezitelný je vhodné, být vidět je skvělé, být k dispozici, když mě někdo potřebuje, je nezbytné.

Zavolejte nám:

+420 777 560 073

Navštivte nás:

Palác Austria, Štefánikova 18/25, Praha 5

Napište nám: